×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Четвер, 25 лютого, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Фейсбук заблокував новинні портали Австралії, щоб не ділитися доходами з реклами

Фейсбук, популярна соціальна мережа, заблокувала усі сторінки новиннєвих порталів у Австралії у відповідь на ініціативу влади країни ухвалити закон, який зобов’яже інтернет-гігантів ділитися доходами від реклами з видавцями ЗМІ, які розміщують новини на їхніх платформах.

Тобто, тепер ЗМІ та жителі Австралії не можуть публікувати посилання на новини, а також переглядати місцеві і міжнародні новини. Повідомлення про запровадження таких обмежень з’явилося на сайті компанії, повідомляє видання Deutsche Welle.

Запропонований закон не визнає природу відносин нашої платформи з видавцями. Facebook не краде новинний контент, як стверджується. Це видавці вирішують поширювати свої статті в Facebook, — стверджують у компанії.

Зазначається, що під обмеження потрапили навіть сайти австралійських державних установ, серед яких і медичні заклади, які протистоять епідемії коронавірусної хвороби COVID-19. Такі дії соцмережі вже розкритикував міністр охорони здоров’я Австралії Грег Хант, який заявив, що він у «глибокому шоці» від рішення Facebook.

Також під обмеження потрапили сторінка метеорологічної служби в районі паводку і пожежне відомство в регіоні, де зберігається велика загроза лісових пожеж.

Дії Facebook недоцільні, незграбні і завдадуть шкоди його репутації, — наголошує головний казначей Австралії Джош Фрайденберг.

Водночас компанія Google, яка спочатку також виступала проти цього закону, останнім часом почала укладати угоди з видавцями про розміщення їх контенту у своєму сервісі Google News за гроші.

2021-02-19
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Каталог А4Брошюра А4 в готовом /А3 в развороте обложка 4+4, 350гр, матовая ламинация 1+0, выборочный уф лак 1+0 в блок 16 стр, 4+4, 200гр. сшивка на скобы
Форум
Сервис Ideal 6550Коллеги, добрый день. Ищу сервисника по гильотине IDEAL 6550 Поделитесь контактами, спасибо.