×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 28 лютого, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

В Європі закликають заборонити таргетовану онлайнову рекламу

Такі компанії як Google та Facebook отримали свої статки та впливовість завдяки таргетованій рекламі в інтернеті. Головний захисник цифрових прав європейців Войцієх Віевіоровскі (обіймає посаду European Data Protection Supervisor,EDPS) висловився, що дію закону про захист приватності Europe Digital Services Act потрібно розширити.

Він повинен заборонити таргетовану рекламу.

«Зважаючи на низку ризиків, пов’язаних з онлайновою таргетованою рекламою, EDPS закликає законодавців подумати над додатковими правилами поза межами прозорості, – сказав Віевіоровскі. – Такі дії повинні включати заборону таргетованої реклами на основі стеження, а також обмеження у категоріях даних, які можна обробляти для таргетування і категоріях даних, які можна передавати рекламодавцям та третім особам для сприяння таргетованій рекламі».

Основою таргетованої реклами сьогодні є великі обсяги персональної інформації, які технологічні компанії збирають про користувачів. Відстежується буквально кожен клік в інтернеті, що дозволяє будувати точні портрети юзерів, їхніх звичок та уподобань.

Експерти кажуть, що заклики Віевіоровскі швидше покликані надати хорошу позицію в переговорах, ніж реальною ціллю. Найбільш ймовірним може стати компроміс, який включатиме згоду користувачів на таргетовану рекламу.

Google є вірним прибічником таргетованої реклами. Пошуковий гігант переконує, що така реклама призводить до більш релевантних рекламних оголошень та краще для рекламодавців. Однак через масштабне шпигування за юзерами Google зобов’язали відмовитися від одного з поширених механізмів такого стеження – файли cookie у браузерах. Пошуковик наразі розробляє технологію Privacy Sandbox для її заміни. Якщо Google вдасться переконати європейських політиків у достатній приватності цієї технології, вони можуть сказати, що їхні цілі із захисту громадян досягнуто.

2021-02-16
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Акрил прозрачный 8 или 10мм+порезкаНужны буквы из акрила прозрачного 8 или 10мм Допускаются небольшие царапины по лицевой поверхности https://fex.net/uk
/s/doxxrbp
Форум
Кто может сделать печать на туалетной бумаге???Уважаемые Господа-Профессионалы печатного дела. Подскажите, пожалуйста, можно ли в Киеве или недалеко за его пределами найти организацию, которая бы с