×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 28 лютого, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Перша леді США Джилл Байден знялась у рекламі зі своїми собаками

Перша леді США 69-річна Джилл Байден вперше знялась в соціальній рекламі разом зі своїми собаками. Відео показали на телеканалі Animal Planet в ефірі програми Puppy Bowl. Ролик зняли у Білому домі. Для зйомок дружина Джо Байдена вбралась у чорні джинси, піджак та синю сорочку. Вона закликала громадян носити захисні маски навіть під час прогулянки із собакою.

"Безумовна любов собаки - одна з найпрекрасніших речей на землі. І наш борг перед ними - зберегти своє здоров'я. Тому, будь ласка, продовжуйте носити маску, навіть коли ви гуляєте з собакою", - прокоментувала жінка.

У попередника Байдена Дональда Трампа та його родини не було домашніх улюбленців. Тож з перервою в 4 роки у Білому домі з'явились вівчарки Мейджор і Чемп.

2021-02-11
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Акрил прозрачный 8 или 10мм+порезкаНужны буквы из акрила прозрачного 8 или 10мм Допускаются небольшие царапины по лицевой поверхности https://fex.net/uk
/s/doxxrbp
Форум
Кто может сделать печать на туалетной бумаге???Уважаемые Господа-Профессионалы печатного дела. Подскажите, пожалуйста, можно ли в Киеве или недалеко за его пределами найти организацию, которая бы с