×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 7 березня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Сайти херсонських шкіл містять сумнівну рекламу, а ОДА шкодує гроші

Сайти херсонських шкіл і дитсадків розміщені здебільшого на безкоштовних хостингах, де відвідувач, крім корисного контенту, бачить ще й розміщену власником хостингу рекламу, зміст якої може бути і провокативним, і відверто аморальним

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на допис у Facebook херсонського підприємця і громадського діяча Юрія Антощука.

Юрій Антощук зазначає, що заклади середньої освіти Херсонської області і дошкільні дитячі заклади, виконуючи відповідну вимогу законодавства, створили сайти. Але через брак коштів зробили це здебільшого на популярних безкоштовних хостингах, які переважно – російські. На створених там сайтах за замовчуванням розміщується реклама на розсуд власника хостингу. І ця реклама може носити неприпустимий для України характер з точки зору змісту, бо ресурс – російський, а також може містити контент, який з етичних міркувань несумісний з сайтом навчального закладу, наприклад, відверті фото.Антощук пише, що минулого року взяв участь у оголошеному Херсонською ОДА конкурсі на надання послуги зі створення уніфікованого шаблону сайту для освітніх закладів регіону і реєстрації доменів цих закладів. У червні він уклав угоду про виконання цих робіт, за які мав отримати 88 тисяч гривень. Підприємець був єдиним, хто за такі символічні для цього обсягу роботи, як пише Антощук, гроші зголосився зробити шаблон і зареєструвати домени. Робота була зроблена, про що 16 листопада сторони підписали відповідний акт. Нові сайти отримали 307 освітніх закладів області. Згідно з угодою, підприємець мав протягом десяти банківських днів після підписання акту отримати оплату. Але не отримав її й досі. На його листи чиновники відповідають відписками.

"Поміркувавши, я вирішив, що НЕ буду відключати сайти через те, що ХОДА відморозилася, Бо школи і садочки не винні у "геніальності" підходу в управлінні та керуванням справами у нашій області. Я дарую тим школам і садочкам Херсонської області, які вже користуються сайтами, - ці сайти і наші ресурси (сервер, гроші, час, зусилля...). Несправедливо буде просто відключити їх через те, що хтось із чинуш вирішив, що освіта – на останньому місці. На жаль, ми не будемо поки підключати нові школи, і садочки області (хоча запитів надійшло багато), поки залишаємо ті, що були запущені раніше. Також не зможемо збільшити потужності серверу – не маємо на це ресурсів вільних наразі", – пише Юрій Антощук.

2021-01-15
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
переустановить CMS с Joomshopping на Open CarНа сайте стоит CMS Joomshopping. Переустановить и настроить Open Cart . Дано сайт https://asia-shop.
com.ua нужно в итоге получить по дизайну схожий ht
Форум
По объявлениям .Не знаю как кого но меня ОЧЕНЬ раздражает когда кидают объявления на тендер - в нем галиматья или не хватает информации и пытаешься добиться адеква