×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 7 березня, 2021.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

YouTube у відповідь на дезінформацію про COVID-19 зніматиме власні «правдиві» ролики

Сервіс YouTube почав співпрацювати з організаціями охорони здоров'я, щоб випускати правдиві відео про пандемію коронавірусу і боротися з дезінформацією. Відеосервіс зібрав команду на чолі з Гартом Гремом – колишнім керівником CVS Health Corp., це один з найбільших в США постачальників рецептурних препаратів.

Партнерами Youtube в боротьбі з дезінформацією стали також Американська асоціація громадської охорони здоров'я, Форум Гарвардської школи громадської охорони здоров'я, Клівлендська клініка і Клініка Мейо.

Гарвард створить для YouTube хвилинні відеоролики про вакцини і безпеку шкіл під час пандемії, а також надасть експертів для відеороликів з артистами.

Штучний інтелект YouTube буде автоматично розглядати ці відео як достовірну інформацію (нарівні з такими джерелами, як ВООЗ), тому компанія очікує, що вони стануть часто з'являтися в пошуку за запитами, пов'язаними з COVID-19.

Youtube не просто залучає фахівців до створення відео медичної тематики, але також має намір їх спонсорувати.

Bloomberg відзначає, що це рідкісний прецедент для відеосервісу, який переважно заробляє на рекламі і не оплачує контент.

2021-01-14
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
переустановить CMS с Joomshopping на Open CarНа сайте стоит CMS Joomshopping. Переустановить и настроить Open Cart . Дано сайт https://asia-shop.
com.ua нужно в итоге получить по дизайну схожий ht
Форум
По объявлениям .Не знаю как кого но меня ОЧЕНЬ раздражает когда кидают объявления на тендер - в нем галиматья или не хватает информации и пытаешься добиться адеква