×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Вівторок, 27 жовтня, 2020.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Влада США вимагатиме від Google продати Chrome і частину рекламного бізнесу

Міністерство юстиції США і генеральні прокурори штатів подадуть позов проти Google наступного тижня. Про це повідомляє Politico з посиланням на свої джерела. За інформацією видання, влада збирається подати в суд на компанію через порушення антимонопольного законодавства.

Співрозмовник Politiсo розповів, що судовий розгляд може прокласти шлях до першого протягом останніх десятиліть розділення американської компанії за рішенням суду.

За інформацією видання, обговорення, як послабити контроль Google над глобальним ринком цифрової реклами вартістю $162,3 млрд, ще тривають. Прокуратура обговорювала це питання з фахівцями з реклами, конкурентами та медіа.

Politico зазначає, що мін'юст поцікавився у конкурентів компанії і третіх осіб, яку частину бізнесу Google необхідно продати. За їхніми словами, багато хто заявив, що це має бути Chrome, пише видання.

Міністерство може обмежити використання компанією даних із Chrome для інших продуктів, наприклад, для реклами, розповіло джерело видання. Окрім цього, у Google можуть залишити тільки частину рекламного бізнесу – окремо із продажу або купівлі реклами.

У Google і мін'юсті США офіційних коментарів Politico не надали.

2020-10-13
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Пакеты с лого 70-70смБелые Лого 1+0 черным 70-70см
Форум
Блистер малым тиражомДобрый день. Подскажите, пожалуйста, есть ли компании, которые делают блистеры (нужен с загибом с двух/трех сторон и петлей для подвешивания) малыми т