×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 28 вересня, 2020.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Оновлений магазин Google Play відфільтрує гри з нав'язливою рекламою

Компанія Google продовжує роботу над удосконаленням фірмового магазину Android-додатків. З черговим апдейтом розробники взялися за функції ігрового розділу цифрової платформи: нововведення дозволить геймерам відсортовувати популярні тайтли не тільки за жанрами, а й з іншими актуальними критеріями – наприклад, наявністю дратівливої вбудованої реклами.

На форумі Reddit менеджер з продукції Google розповів користувачам про поліпшення алгоритму пошуку ігор в Google Play з додаванням нових критеріїв фільтрації, таких як реклама у вікні гри або наявність вбудованих покупок.

Я хотів показати вам функцію, яку ми називаємо Fireball. Вона дозволяє знаходити ігри з такими тегам, як "Нові", "Зоряний рейтинг", "Жанр" і так далі. Ми тільки що додали теги "Реклама" і "Без реклами", а також "Покупки в додатку" і "Без покупок в додатку". Ви можете знайти їх у нижній частині інтерфейсу магазину або при пошуку через мобільний додаток,
– пояснив представник компанії.

Таким чином, геймери, які не бажають перериватися на рекламу під час ігрової сесії або здійснювати мікротранзакції зможуть налаштувати умови пошуку ігор в улюбленому жанрі з урахуванням відповідних вимог.

Відео демонструє роботу нової функції в Google PlayНова функція також може виявитися корисною для користувачів з дітьми. За заявою розробників, оновлений інтерфейс магазину повинен стати доступний у всіх регіонах вже найближчим часом.

2020-09-16
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
2 флага 90 на 1.35Отправить в пн.вечером. На флажке.
Форум
Приглашаем к соседству. Киев. Левый БерегДень добрый всем. Есть цех наружной рекламы.110 м.кв. , 2й этаж, 2выхода -1 в здание и 2 на улицу. Киев., ул. Бориспольская. Левый Берег Используем п