×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Понеділок, 28 вересня, 2020.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

Instagram змусить користувачів платити за кожну рекламу

Інста-блогери, приготуйтеся: Instagram, можливо, розглядає можливість стягування плати за додавання посилань до фотографій, йдеться в заявці на патент. Майк Мерфі виявив це в рамках свого (захоплюючого!) Щотижневого огляду технічних патентів на сайті Protocol.

Instagram Facebook вперше представив патентну заявку ще в 2016 році, з'являється спливаюче вікно, яке з'являється, коли користувач додає URL-адресу до підпису, з питанням, чи хоче користувач заплатити 2 долари, щоб посилання стало активним.

У заявці на патент описується, як система буде працювати: "якщо онлайн-система виявляє, що текстовий вміст заголовка включає рядок тексту посилання, що ідентифікує адресу, онлайн система пропонує користувачеві, який розмістив повідомлення, заплатити комісію в обмін на створення посилання".

Це, звичайно, вже давно є однією з найбільших претензій до Instagram: якщо ви хочете включити посилання на історію, продукт або щось ще в своєму повідомленні, ви не можете додавати URL-адреси в підписі до фотографій. Більшість людей йдуть за маршрутом "посилання в біографії", і перевірені користувачі Insta можуть додавати посилання в історії.

2020-09-15
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
2 флага 90 на 1.35Отправить в пн.вечером. На флажке.
Форум
Приглашаем к соседству. Киев. Левый БерегДень добрый всем. Есть цех наружной рекламы.110 м.кв. , 2й этаж, 2выхода -1 в здание и 2 на улицу. Киев., ул. Бориспольская. Левый Берег Используем п