×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Субота, 15 серпня, 2020.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.
Новини

У Чернівцях на проспекті Незалежності хочуть демонтувати конструкцію склянки

На проспекті Незалежності в Чернівцях збираються демонтувати конструкцію у вигляді синьої склянки поблизу однієї з кав’ярень. Причина – конструкцію визнали рекламною, а відповідних дозвільних документів на її встановлення в підприємця немає.

«Власник конструкції – приватний підприємець, кав’ярня якого розташована поруч. На нього склали протокол за незаконне розміщення такої рекламної конструкції. Вона порушує правила благоустрою. Йому виписали штраф 1700 гривень та видали припис з вимогою усунути правопорушення. Він не зробив цього у встановлений термін. Тому інспектори вдруге склали протокол», - розповів ІА АСС начальник управління контролю за благоустроєм Ярослав Городенський.

Зібрані матеріали інспектори з благоустрою передали департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, аби вони підготували проект рішення на розгляд профільної комісії, яка визначатиметься щодо демонтажу цієї конструкції. У разі затвердження матеріалів споруду демонтують, а рахунок виставлять приватному підприємцеві – власнику конструкції. Облаштували на місці занедбаної клумби Своєю чергою, підприємець Іван Пантелейчук розповів ІА АСС, що вважає таке рішення несправедливим. Він не встиг подати документи до відкриття закладу. Натомість, облаштував за власні кошти занедбану клумбу.

У Чернівцях на проспекті Незалежності хочуть демонтувати конструкцію склянки біля кав'ярні

«Мені приносили припис. Після цього сплатив штраф та прибрав рекламу зі склянки. До відкриття закладу не встиг підготувати всі необхідні документи. Але згодом звертався до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин. Загалом же вважаю ситуацію несправедливою. Я вклав чималі кошти в облаштування території навколо цієї склянки. Раніше там був фонтан, який не працював, потім страшна на вигляд клумба. Зараз там повноцінне місце для відпочинку, біля нього граються діти, сідають перехожі, не лише клієнти нашої кав’ярні», - каже Іван Пантелейчук.

У Чернівцях на проспекті Незалежності хочуть демонтувати конструкцію склянки біля кав'ярні

За словами директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Миколи Собка, склянку визначили, як тимчасову споруду без відповідних дозвільних документів. Необхідні папери та паспорт прив’язки власнику не надавали. Відтак, вже повторний припис розглядатиме профільна комісія міської ради, яка відбудеться наприкінці серпня – початку вересня. «Підприємець звертався до нас щодо проекту благоустрою. І він таким міг би бути. Проте, на чашці була вказана реклама. Наразі ж у місті продовжує діяти мораторій на зовнішню рекламу. Тому ми не погодили такий проект. Ще одна причина – потрібно визначити, чи становить небезпеку дана конструкція перехожим. Вона встановлена на одній чи двох арматурах і профільні фахівці повинні будуть дослідити, чи достатньо безпечна ця споруда в разі вітру або інших умов», - розповів Микола Собко.

2020-07-29
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Печать на перфопленке. 705-1010 2шт 625-1700 2шт 1595-1010 1595-1770
Форум
Ламинатор Royal Sovereign RSL 380SRSL 380S — классический и многофункциональный (для одно- и двусторонней ламинации) рулонный ламинатор Royal Sovereign с шириной до 685 мм. Разогревает