×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» П'ятниця, 3 липня, 2020.
Новини

Google платитиме ЗМІ за високоякісний контент

Нова програма допоможе видавцям монетизувати свій контент шляхом вдосконаленого сторітелінга. Google мотивує медіа розповідати складні та захопливі історії, які допоможуть читачам залишатися поінформованими та бути відкритими до різних питань і позицій.

У своєму офіційному блозі Google заявила про старт програми з підтримки новинної індустрії. Компанія має намір платити за використання «високоякісного контенту для нового досвіду споживання новин».

Згідно із задумом, видавці, які беруть участь у програмі, будуть отримувати оплату за ексклюзивний контент. Навіть якщо його не куплять читачі, його купить Google.

До програми вже приєдналися паблішери з Бразилії, Австралії та Німеччині. Свій новий сервіс, назва і деталі якого не розкриваються, компанія представить до кінця 2020 року у рамках сервісів «Новини» та Google Discover.

2020-06-26
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Печать плакатаПечать глянцевых плакатов. 60 штук.
Форум
Graphtec CE3000-120 Mk и CE5000-120Здравствуйте. Подскажите чем отличается плоттер Graphtec CE3000-120 Mk от Graphtec CE5000-120 Вроде характеристики одинаковы?! На что нужно обратить в
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]